O nas

0014 edited2"Bud-Rol" Sp.J. to obecnie największe centrum budowlane i wykończeniowe w powiecie płońskim. Firma istnieje na rynku budowlanym od 20 lat. W 2011 roku przystąpiła do Grupy PSB.W krótkim czasie nastąpiła rozbudowa placówki, co zaowocowało powstaniem obiektu spełniającego najwyższe standardy Składu PSB PROFI.

 

0027 editedNa powierzchni około 4000 m2 znajdziemy szeroki asortyment materiałów budowlanych, artykułów wykończeniowych i aranżacji wnętrz oraz wszystko to co potrzebne jest w ogrodzie. Profesjonalna obsługa, która ciągle podnosi swoje kwalifikacje pozostaje do dyspozycji naszych klientów przez 6 dni w tygodniu. Zapewniamy szybką i sprawną dostawę bez konieczności opuszczania placu budowy.

 

Dostawy odbywają się za pomocą 7 wyspecjalizowanych aut ciężarowych i dostawczych wyposażonych w HDS.

 

 

Do Państwa dyspozycji mamy duży parking oraz sklep samoobsługowy podzielony na działy tematyczne, w których zawsze znajdziecie doradcę służącego fachową pomocą.

 

"Bud-Rol" Sp.J. podczas 20 lat istnienia dał się poznać jako solidny partner, z którym warto współpracować i do którego warto wracać.